ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 2021-2022

back to desk

Ευχόμαστε σε όλες τις μαθήτριες και τους μαθητές του Σχολείου μας, Καλή Πρόοδο, Υγεία και Δύναμη στη νέα σχολική χρονιά που ξεκινά. Ένας νέος κύκλος μάθησης αρχίζει για τους μαθητές μας με όνειρα, φιλοδοξίες, με προοπτικές προόδου και επιτυχίας.

Ευχόμαστε ακόμα σε κάθε γονέα και κηδεμόνα να εφοδιαστούν με ψυχική δύναμη, υπομονή αλλά και πίστη για την επίτευξη των στόχων τους.

Είναι γεγονός ότι η φετινή σχολική χρονιά ξεκινάει με ειδικές συνθήκες λειτουργίας του σχολείου. Στόχος όλων να ξεπεραστούν τα όποια εμπόδια και να κυλήσει ομαλά η φετινή εκπαιδευτική χρονιά.

Μένοντας προσηλωμένοι στους στόχους σας, με επιμονή, υπομονή και μεθοδικότητα μπορείτε να πετύχετε ό,τι ονειρευτείτε.

Η Διεύθυνση και το εκπαιδευτικό προσωπικό του Σχολείου μας θα είναι δίπλα σας για να διασφαλίσει, για μια χρονιά ακόμη, τις καλύτερες συνθήκες για τα παιδιά μας.

Καλή Εποικοδομητική και Δημιουργική Σχολική Χρονιά με Υγεία!!!

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

back to school