Η Διευθύντρια, ο Σύλλογος Διδασκόντων του 33ου Δημοτικού Σχολείου Πάτρας ευχαριστούν θερμά το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του Σχολείου για όσα έχουν προσφέρει στους μαθητές/τριες από το ξεκίνημα της νέας σχολικής χρονιάς μέχρι και σήμερα.

Το Σχολείο μας ομόρφυνε, τόσο από την αισθητική παρέμβαση στα σκαλοπάτια, όσο και από το διδακτικό και ηθικό νόημα των εννοιών, που βοηθούν τα παιδιά μας, να σκέφτονται και να γίνουν καλύτεροι άνθρωποι-πολίτες.
    Είναι αξιέπαινη η διάθεση του Δ.Σ. του Συλλόγου για αγαστή συνεργασία, αμέριστη και διαρκή συνεισφορά στην επίλυσή ζητημάτων καθώς και την κάλυψη των αναγκών που προκύπτουν.  Το έργο σας αποτελεί παράδειγμα προς μίμηση και θεωρούμε επιβεβλημένη την αναγνώριση της προσφοράς σας. Σας εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας για την άψογη συνεργασία και επικοινωνία που έχουμε για το καλό του Σχολείου μας και των παιδιών μας.

Ευελπιστούμε στη συνέχιση της άψογης συνεργασίας και επικοινωνίας με το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων για την επίλυση καίριων θεμάτων και αναγκών που αφορούν το σχολείο και τους μαθητές/τριές μας.

Σας ευχαριστούμε θερμά

Η Διευθύντρια και το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου μας!!!!!

skales4

skales8